phone +48 12 257 12 24 mail_outline produkcja@krak-old.pl

Handlowiec / Doradca Techniczno-Handlowy (Hurtownia elektrotechniczna)

Lokalizacja
Kraków, Skawina
Opis stanowiska

ELMET-RZESZÓW jest hurtownią z branży elektrotechnicznej. Spółka jest wiodącym dystrybutorem silników elektrycznych. ELMET-RZESZÓW należy do grupy KRAK-OLD, udziałowca wiodącej w Polsce grupy zakupowej branży elektrycznej PGE Forum-Rondo.

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży elektrotechnicznej
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami (firmy elektroinstalacyjne, zakłady przemysłowe, …)
  • koordynowanie dostaw
  • obsługa klientów
  • bieżące raportowanie wyników pracy
Wymagania
  • znajomość branży elektrotechnicznej, handlu hurtowego artykułami elektrotechnicznymi
  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy w branży na podobnym stanowisku
  • umiejętność kształtowania trwałych relacji z klientami
  • zaangażowanie i inicjatywa w realizacji celów sprzedażowych
  • operatywność, skuteczność, dobra organizacja pracy własnej
  • rzetelność, uczciwość, wysoka kultura osobista
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • znajomość MS Office
  • mile widziana znajomość programu Comarch XL
Oferujemy
  • wynagrodzenie stałe + motywujący system prowizyjny
  • stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze wskazaniem stanowiska i branży na e-mail: artur.cukierski@elmet-rzeszow.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

    Administratorem danych jest ELMET-RZESZÓW Sp. z o.o., ul. Chmaja 4, 35-021 Rzeszów. Dane zawarte w CV oraz powyższym formularzu zbierane są w celu przeprowadzenia procesu bieżącej i przyszłych rekrutacji na podstawie udzielonych przez Pana/Panią zgód. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do udziału w bieżącym procesie rekrutacji oraz przyszłych rekrutacjach.
    Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres trzech lat od momentu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na poczet przyszłych rekrutacji do czasu cofnięcia zgody bądź usunięcia danych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (bycia zapomnianym) lub ograniczenia ich przetwarzania jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych.

    Obszary działalności